Medžiojų klubo “Spengla” šaudymo varžybų akimirkos

Bandysime pasidalinti įspūdžiais iš mūsų klubo surengtų šaudymo varžybų. Taigi visuotinio susirinkimo metu buvo nutarta, kad reikia suorganizuoti klubo viduje šaudymo varžybas ir vienbalsiai buvo nubalsuotą, kad tokių visi esą išsiilgę ir pritarią tokiam siūlymui. Susistygavę ir apsitarę, kaip, kur ir nuo ko pradėti, varžybų datą pasirinkome 2019-07-14, o vietą netoliese įsikūrusią puikią šaudyklą “Šūvio klubas”.

Suvažiavo didžioji dalis mūsų klubo narių, kurie atsivežė ne tik gerą nuotaiką, bet ir pulką šeimos narių, kurie ne tik norėjo pasižiūrėti, kaip viskas vyksta iš šono ir palaikyti varžybų dalyvius, bet ir noriai pabandyti patiems savo kailiu – ką reiškią šūvio smūgis.

Klubo narių varžybos susidėjo iš dviejų dalių, tai bėgantis šernas ir šaudymas į skraidančias lėkštutes. Kadangi medžiotojų, kurie norėjo parodyti savo įgudžius buvo net 21, teko pasiskirstyti į dvi grupes. Kol vieni šaudė į bangantį šerną – kiti į skraidančias lėkštutes.

Suskaičiavus rezultatus paiškėjo, kad šernas buvo labai atletiškas, bet buvo ir tokių šaulių, kuriems puikiai pavyko jį pažaboti, o tuo tarpu lėkštučių šaudyme rezultatai buvo konkurencingi.

O tuo tarpu šaudyklos užkabariuose savo taiklumą rodė moterys. Jų varžybose, taip pat tvyroje draugiška konkurenciją ir pakilios nuotaikos.

Apibendrinant varžybas, tai absoliutus nugalėtojas tarp klubo narių tapo Vilius Kaušinis.

Rungčių nugalėtojai:

 

Skraidančios lėkštutės
Sergej Samsonov I (9 lėkštutės)
Linas Versekėnas II (8 lėkštutės)
Vilius Kaušinis III (8 lėkštutės)

Norint išsiaiškinti antros vietos nugalėtoję, teko padaryti papildomas varžybas, nes Vilius ir Linas surinko po vienodą skaičių numuštų lėkštučių todėl šie medžiotojai išsiaiškino savo taiklumą šaudant iš pneumatinio ginklo į taikinuką, kurias laimėjo Linas surinkęs 44 taškus, o tuo tarpu Vilius 41 tašką.

 

Bėgantis šernas
Vilius Kaušinis I (34 taškai)
Sigitas Česokas II (30 taškų)
Aleksei Platonov III (29 taškai)

 

Šaudant į bėgantį šerną klasę parodė Vilius.

 

Compak rungtis (moterys)
Eugenija I (vidurkis 5,62)
Inga II (vidurkis 3,89)
Evelina III (vidurkis 2,16)

 

Na o po varžybų visi susėdome prie bendro stalo pasidalinti įspūdžiais ir aptarti rezultatus.