Medžiotojų klubui mokestis didesniu tarifu – reikės sumokėti beveik 47 tūkstančius.

Medžiotojų klubui mokestis didesniu tarifu – reikės sumokėti beveik 47 tūkstančiu

Už laiku nepateiktas deklaracijas medžiotojų klubui „Rambynas“ Aplinkos apsaugos departamento Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamentas mokesčius apskaičiavo didesniu tarifu. Iš viso medžiotojų klubui reikės sumokėti 46998 eurus.

Aplinkos apsaugos departamento Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento Vilniaus apskaitos ir mokesčių kontrolės skyrius per planinį patikrinimą nustatė, kad medžiotojų klubas „Rambynas“ 2018 ir 2019 m. Valstybinei mokesčių inspekcijai iki teisės aktuose nustatytų terminų nepateikė Mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą deklaracijų.

Kadangi taip buvo pažeistas Mokesčio už valstybinius gamtos išteklius įstatymas, medžiotojų klubui „Rambynas“ už nedeklaruotą ar deklaruotą mažesnį negu buvo išgautas gamtos išteklių (medžiojamųjų plotų) kiekis taikant didesnio mokesčio tarifą apskaičiuota suma yra 46998 eurai.

Medžiotojų klubas apskaičiuotą mokestį turės sumokėti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Taip pat medžiotojų klubas šį sprendimą per mėnesį gali apskųsti teismui.

AAD