Vokiečių medžioklinių terjerų seminaras ir paroda

Vokiečių medžiokliniai terjerai yra maži universalūs medžiokliniai šunys, kuriuos galima naudoti medžiojant įvairiais būdais. Jų naudojimas medžioklėje Lietuvoje turi gilias tradicijas. Pirmieji šios veislės atstovai į Lietuvą buvo atvežti 1975 metais. Vokiečių medžiokliniai terjerai iš karto užkariavo Lietuvos medžiotojų širdis. Daugelį dešimtmečių jie yra vieną iš skaitlingiausių medžioklinių šunų veislių Lietuvoje.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, siekdama, kad Lietuvos medžiotojai pasisemtų šiuolaikiškų žinių apie vokiečių medžioklinių terjerų auginimą, rengimą ir visapusišką naudojimą medžioklei, š. m. kovo 29 ir 30 dienomis rengia seminarą „Vokiečių medžioklinio terjero auginimo, auklėjimo ir rengimo medžioklei pagrindai. Nuo šuniuko iki visapusiško medžioklinio šuns.

Seminare savo patirtimi dalinsis geriausi šios veislės ekspertai – Vokietijos vokiečių medžioklinių terjerų klubo prezidentas Manfred Kühne, viceprezidentas Max Miller ir vyriausiasis lauko bandymų teisėjas Peter Baum.

Kovo 30 d. (po seminaro, 13.00 val.) bus rengiama specializuota vokiečių medžioklinių terjerų paroda, kurioje teisėjaus Max Miller.

Seminaras ir paroda vyks kaimo turizmo sodyboje „Uosių paunksmėje”, esančioje apie 50 km nuo Vilniaus, Jaskaudžių kaime (Širvintų rajonas):http://uosiupaunksmeje.lt/, koordinatės 55º06’18.6″N, 24º48’04.8″E

Seminaro metu bus verčiama iš vokiečių į lietuvių kalbą.